LOOP PROJEKT ŽELI RADITI ZA VAS S VAMA!

Gradimo mrežu koja uključuje škole i obrazovne ustanove, pružatelje početnog i kontinuiranog usavršavanja učitelja te kreatore politika, koja će surađivati s našim partnerstvom i sudjelovati u projektnim aktivnostima.

Želite li se priključiti? Pogledajte koje su prednosti i kako se vaša organizacija može pridružiti LOOP mreži.

POGODNOSTI ZA ČLANOVE MREŽE

Naši će članovi imati priliku sudjelovati u terenskim istraživanjima, u sesijama zajedničkog osmišljavanja programa uvođenja novih učitelja i programa osposobljavanja mentora te sudjelovati u fazi eksperimentiranja kroz terenska ispitivanja kao prvi korisnici novih alata za razvoj učiteljske profesije.


Pridružite se našoj mreži i budite pokretač pozitivne promjene učiteljske profesije i svih njenih elemenata, za sve stadije karijere učitelja.


Shvaćajući da korištenje Vaših podataka zahtijeva Vaše povjerenje, slijedimo aktualne propise i odgovarajuće postupke u obradi i zaštiti podataka. Više potražiteovdje.

ČLANOVI MREŽE U PORTUGALU

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Agrupamento de  Escolas Murtosa – School cluster
  2. Agrupamento de Escolas Sebastião da Gama – School cluster
  3. Escola Secundária de Paços de Ferreira – School
  4. Agrupamento de Escolas de Nelas – School cluster
  5. Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Paiva – School cluster
  6. Agrupamento de Escolas de Águeda Sul – School cluster
  7. Agrupamento de Escolas Coimbra Centro – School cluster
  8. Agrupamento de Escolas Carlos Gargaté – School cluster
  9. Agrupamento de Escolas Daniel Sampaio – School cluster
  10. Agrupamento de Escolas de Fernando Pessoa – School cluster
  11. CENFORMA – Training Center
  12. Centro de Formação António Sérgio – Training Center
  13. Centro de Formação Litoral à Serra – Training Center
  14. Centro de Formação Francisco de Holanda – Training Center
  15. Centro de Formação EDUFOR – Training Center
  16. ASDEPESO/Colégi o João Paulo II – Schools and Schools clusters
  17. Agrupamento de Escolas Alberto Sampaio – Schools and Schools clusters
  18. CIOR – Schools and Schools clusters
  19. ANESPO – Teachers professional association or unions
  20. Escola Secundária de Palmela – School
  21. Centro de Formação de Escolas António Sérgio – Continuous teacher training provider
  22. Agrupamento de Escolas Patrício Prazeres – School cluster
  23. Agrupamento de Escolas do Carregado – School cluster
  24. Agrupamento de Escolas da Azambuja – School cluster
  25. Agrupamento de Escolas José Estêvão – School cluster
  26. CFAE CEFOPNA – Continuous teacher training provider
  27. Escola Secundária Arquitecto Oliveira Ferreira – School
  28. Agrupamento n1 de Beja- EB1/Jardim de Infancia de Beringel – School 
  29. CFAE CENFORES – Continuous teacher training provider
  30. Centro de Formação de Basto – Continuous teacher training provider
  31. AE Carcavelos – School
  32. Agrupamento de escolas José Maria dos Santos School
  33. Agrupamento de escolas Pedro Eanes Lobato – School cluster
  34. Agrupamento de Escolas D. Pedro IV – School cluster
  35. Agrupamento de Escolas Soares Basto – School cluster
  36. EB Zeca Afonso – AEJMS – Pinhal Novo – School cluster
  37. Agrupamento de Escolas Gardunha e Xisto, Fundão – School
  38. Agrupamento de Escolas Adelaide Cabette – School cluster
  39. Agrupamento de Escolas de Benavente – School cluster
  40. Escola básica e Secundária de Manteigas – School
  41. Agrupamento de Escolas Dr. Francisco Fernandes Lopes – School
  42. Agrupamento de Escolas de Alcanena – School cluster
  43. Centro de Formação Pêro de Alenquer – Continuous teacher training provider
  44. Centro de formação de escolas dos concelhos de Benavente, Coruche, Salvaterra de Magos/Centro Educatis – Continuous teacher training provider
  45. Agrupamento de Escolas de Vendas Novas – School cluster
  46. Escola Profissional de Desenvolvimento Rural de Alter do Chão – School
  47. Agrupamento de Escolas Patrício Prazeres – School cluster
  48. Agrupamento de Escolas de Alvalade – School cluster
  49. Escola Secundária de Silves – School
  50. Escola Secundária du Bocage – School
  51. Academia do Professor – Centro de Formação de Escolas do Seixal – Continuous teacher training provider
  52. Escola Secundária Dr. Joaquim de Carvalho – School
  53. Agrupamento de Escolas n.º 2 de Abrantes – School cluster
  54. Agrupamento de Escolas Escultor António Fernandes de Sá – School
  55. Escola Secundária Gaia Nascente – School
  56. AE Gafanha da Nazaré – School
  57. Escola Secundária de Monserrate – School cluster
  58. Agrupamento nº 1 de Beja – School cluster
  59. Agrupamento Arrifana E.B.2.3 e Secundário – School
  60. Escola E. B. secundária de Arrifana – School
  61. AE D. Afonso Henriques – School cluster
  62. Agrupamento de Escolas de Frazão, Paços de Ferreira – School cluster
  63. Agrupamento Escolas José Saramago – School
  64. Agrupamento de Escolas da Lousã – School cluster
  65. Colégio de Amorim – School
  66. AE Dona Maria II – School Cluster
  67. Escola Básica e Secundária do Porto Moniz – School
  68. Escola Secundária D. João II – Setúbal
  69. DGAE – Ministério da Educação
  70. Agrupamento de Escolas da Cidadela – School Cluster
  71. agrupamento de escolas de amares – School
  72. Agrupamento de escolas de Silves – School Cluster
  73. Agrupamento de Escolas EB23 Mosteito e Cavado – School cluster
  74. Agrupamento de Escolas de Abação – School cluster
  75. Escola Secundária de Fonseca Benevides – School

ČLANOVI MREŽE U SLOVENIJI

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Društvo za krščansko geštalt pedagogiko – Association/NGO
  2. Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti – School (also institution providing continuous training)
  3. DOM JANEZ BOSKA – School
  4. Škofijska gimnazija AMS – School
  5. ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA – School
  6. Osnovna šola Žiri – Elementary School
  7. Zadov sv. Franciska Saleskega – Elementary School
  8. University of Ljubljana Faculty of Theology – School
  9. Zavod sv. Stanislava, Diocesan Classical High School – School

ČLANOVI MREŽE U GRČKOJ

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Panhellenic Scientific Union of Primary School Head-teachers – Scientific / Professional Association
  2. 24th Primary School of Peristeri – School
  3. Center for Educational Policy Development-KANEP – Research Institution of the Greek General Confederation of Labour
  4. Panhellenic Pedagogical Society for Secondary Education (PAPEDE) – Scientific association
  5. 2nd Primary School of Corinth – School
  6. 4th Lower Higher School of Metamorfosi Athens – School
  7. Geitonas School Athens – Private school (including all school levels)
  8. Primary school of Isthmia Corinth – School
  9. 2nd High School of Neo Psychiko – School
  10. 2nd Primary School of Neo Faliro – School
  11. Primary School of Bible Naxos – School
  12. Greek Ministry of Education and Religious Affairs (Educational Coordinator) – Continuous teacher training provider
  13. 4th Voulas Primary School – School
  14. 4th Primary School of Ilioupolis – School
  15. 3rd High School of Alimos – School
  16. 1st High School of Glyfada – School
  17. 2οth Elementary School of Loukrati – School
  18. Primary Education of Corinthia – Municipal School of Assos – School
  19. 14th Primary School Of Corinth – School
  20. 130th Primary school – School
  21. 2nd primary school of Moira
  22. 130th Primary School of Athens
  23. 2nd Primary School of Loutrakiou – School
  24. 6th Primary School of Mesologgi – School
  25.  Standard General High School of Agion Anargyrio – School
  26. 9th Primary School of Chios – School
  27. 2nd Kindergarten of Velos – School
  28. 2nd GEL of Nauplio – School
  29. 1st Vocational Lyceum of Kiato – School Cluster 
  30. Kindergarten of Verga Beach – School
  31. 3rd High School of Nikaia – School
  32. 2nd GEL of Agios Dimitrios – School
  33. 3rd Primary School of Corinth – School
  34. 39th Primary School of Athens – School
  35. High School of L. Idipsoe – School
  36. 2nd High School of Agios Nikolaos Crete – School
  37. High school classes of Lehaio – School
  38. 141st Municipal School of Athens – School
  39. 1st Standard High School of Ilion – School
  40. 3rd High School of Elefsina – School
  41. 20th Primary School of Ilioupolis – School
  42. Primary school in Corinth –  School
  43. 7th Junior High School of Athens – School
  44. Kindergarten in Haikalios – School
  45. Music School of Amfissa – School
  46. Vocational Lyceum of Kinourgiou – School
  47. 18th Ioannion Principal School – School
  48. Primary School of Giannitsochori – School
  49. Ralleios Experimental Primary Schools of Piraeus – School Cluster
  50. 8th Primary School of Rhodes – School
  51. General High School of Paramythia – School
  52. 5th Evening EPAL Athens – School
  53. General High School of Panaromatos – School
  54. 5th School of Almyros – School
  55. 2nd Kindergarten Rafina – School
  56. Holy Metropolis of Nea Krini and Kalamaria – Initial teacher training provider
  57. Kranidi High School – School
  58. General School of Livanates – School
  59. 1st Regional Centre for Educational Planning (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) of Attica – Provider of continuing teacher training
  60. Peloponnese Regional Centre for Educational Planning – Provider of continuing teacher training
  61. High School in Campou, Chios – School
  62. 15th Kindergarten of Halandri – School
  63. Athens Music School – School
  64. Greek School of Bucarest “ΑΘΗΝΑ” – School
  65. Music School Trikala – School
  66. Secondary Education Directorate of Pella – School
  67. 11th High School of Patras- School
  68. 13th primary school Egaleo – School
  69. Kindergarten of Hailkali – School
  70. 3rd Regional Centre for Educational Planning of Central Macedonia – Policy maker
  71. Regional Centre for Educational Planning of Crete – Policy maker
  72. 4o Dimotiko Scholio Chaidariou – School
  73. 1st EPAL of Rodas – School
  74. General High School of Nikisia – School
  75. 12th Municipal School of Lamia
  76. 1st Senior High School of Kalymnos – School
  77. 2nd Kindergarten of Pefka – School
  78. High School of Sami, Kefalonia – School
  79. 6th Grade School of Kalithea
  80. Geniko Likio Litochorou – School
  81. 2nd Lyceum of Pylaia – School
  82. 4th Primary Public School Oreokastro, Thessaloniki – School
  83. 4th Kindergarten Kilkis – School
  84. 1st Special Primary School of Larissa – School
  85. 8 Primary School of Kavala – Initial teacher training provider
  86. Directorate of Secondary Education of the Region of Ftiotide – Initial teacher training provider
  87. Directorate of Secondary Education A’Athens – School Cluster
  88. 1st Special Municipal School of Rethymnos – School
  89. 1st primary school of Ptolemaida – School
  90. Digital Idea Scientific Union – Provider of continuing teacher training
  91. Single Special Vocational High School of Koropi – School
  92. 6th Vocational High School of Heraklion – School Cluster
  93. 1st Primary School of Sweet Waters – School
  94. General Lyceum of Thassos – School
  95. High School of Kranidi – School
  96. 3rd Primary School of Amaliada – School
  97. TEENS – Tsakos Greek Naval Training Schools – School
  98. Agia Marina Primary School – School
  99. Special Vocational High School of Peristeri – School
  100. 7o Dimotiko Scholio Karditsas – School
  101. 7th Primary School Of Karditsa Thessaly – School
  102. 1st EPAL of Ierapetra – School
  103. 7th Primary School of Karditsa – School
  104. Vocational High School of Vasilika – School
  105. 4th General High School Of Palaiu Faliros – School
  106. Multidisciplinary Assessment Centres For Counselling And Support – Provider of continuing teacher training
  107. 17th Elementary School of Kozani – School
  108. 1oth EPAL of Alexandroupolis – School
  109. EPAL of Karistos – School
  110. 1st EPAL Perasmato – School
  111. 2nd Experimental High School – School
  112. 1st High School of Sofadon Karditsa – School
  113. 1st EPAL of Marusi – School
  114. PRIMARY EDUCATION CORINTHIA – School
  115. 1st Primary School of Nea Smyrni – School
  116. 2nd High School of Piraeus – School
  117. 2nd Kindergarten of Mytilini -School
  118. 48th Primary School of Patras – School
  119. 1st Hugh School of Panorama – School
  120. 39th Municipal School Of Peristeriou – School
  121. ENEGYL Corfu – School
  122. General High School of Kranidi – School
  123. 2nd Primary School of Chania – School
  124. 2nd Primary School of Keratea – School
  125. Paros VET School – School
  126. 3rd Primary School of Alimos – School
  127. Ministry of Education and Religious Affairs – Provider of continuing teacher training
  128. 1st high school of Peristeri Attikis – School
  129. 8th KORINTHOS PRINCIPAL SCHOOL – School
  130. Mytilene Primary School – School
  131. 4th Experimental General High School of Trikala Alexandros Papadiamantis – School
  132. 3rd High School of Chios – School
  133. 1st High School of Serres – School
  134. PRIMARY EDUCATION DEPARTMENT OF DRAMAS – Provider of continuing teacher training
  135. 2nd REPC South Aegean – Provider of continuing teacher training
  136. 6th PRIMARY SCHOOL OF THIVAS – School
  137. REGIONAL DEPARTMENT OF PRIMARY & SECONDARY EDUCATION OF THE IONIAN ISLANDS – Provider of continuing teacher training
  138. Regional Centre for Educational Planning East. Macedonia and Thrace – Provider of continuing teacher training
  139. 3rd REPC of Central Macedonia – Provider of continuing teacher training
  140. SECONDARY EDUCATION OF XΑΝTHIS – MUSIC SCHOOL OF XΑΝTHIS – School
  141. 2nd high school of Thermi – School
  142. Department of Secondary Education of Evia – Provider of continuing teacher training
  143. PRIVATE SECONDARY SCHOOL “SPYRIDON DAGAS AND CO. LTD – NEA PEDIA” – School
  144. Centre for Interdisciplinary Assessment of Counselling and Support (ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.) of Etoloakarnania (seconded from the 13th Gymnasium of Patras) – School
  145. 1st Experimental High School N. Ionia Volos – School
  146. 4th High School of Ptolemaida – School
  147. 5th Kindergarten of Naxos-Angidia – School
  148. 2nd Primary School of Peraia – School
  149. Standard High School of Heraklion, Crete – School
  150. Exaplatanos Middle & High School – School
  151. PAGOULATOU VLACHOU – Language School
  152. Limnochori Primary School – School
  153. 3rd High School of XANTHIS – School
  154. REPC of Crete – Provider of continuing teacher training
  155. EEEEK of Argolida – School
  156. 12th kindergarten of Chalandri – School
  157. Department of Primary Education Kozani – School
  158. 1st Laboratory Center (EC) Thessaloniki – School
  159. 8th Experimental Primary School of Heraklion – School
  160. 15 PRIMARY SCHOOL OF KATARINA – School
  161. MINISTRY OF EDUCATION AND RELIGIOUS EDUCATION_EEA ATTIKA_3rd,4th and 6th PEKES ATTIKA – Provider of continuing teacher training
  162. ELEMENTARY SCHOOL OF ELIKI – School
  163. Private Co-affiliated kindergarten Kontopoulou Efrosini – School
  164. 5th High School of Kalithea – School
  165. DEMOCRAT UNIVERSITY OF TRACIA – Provider of continuing teacher training
  166. 3rd Kindergarten of Vouton Heraklion Crete – School
  167. 91 Primary School of Athens – School
  168. 2nd Experimental High School of Rhodes – School
  169. 33rd Thessaloniki Secondary School – Child’s asylum – School
  170. 5th GYMNASIO KALLITHEA
  171. 1st ESPERINO VET of ACHARNON – School
  172. Kindergarten of Arfaron – School
  173. 1st Primary School of Melissia – School
  174. Private High School Sp. “NEA PADEIA”
  175. 2nd Primary School of Xanthi – School
  176. High School of Pentapolis – School
  177. 3rd Primary School of Oraiokastro – School
  178. 2nd Gymnasium of Florina – School
  179. 2nd High School of Kryas Vrysi – School
  180. 10th Experimental Primary School of Kastoria – School
  181. 25th Elementary School of Evosmos – School
  182. 1st Experimental Primary School of Ioannina – School
  183. Experimental Intercultural Primary School of Sapa – School
  184. Kindergarten of Agia Paraskevi, East Salonica – School
  185. NAOUSAS Special VET – School
  186. Kindergarten of Avithos, Greece – School
  187. Daphne Primary School – School
  188. HIGH SCHOOL OF MALESIADA – School
  189. 2nd Second Chance School of Larissa – School
  190. 3o REPC of CENTRAL MACEDONIA – Provider of continuing teacher training
  191. 2nd REPC of the Ionian Islands – Policy maker
  192. 2nd Primary School of Ilion – School
  193. 2nd Centre for Interdisciplinary Assessment, Counselling and Support in 3rd Athens
  194. 8th High School of Maroussi / Department of Secondary Education of North Athens – School
  195. 3rd REPC of Macedonia – Policy maker
  196. 6th REGIONAL CENTRE FOR EDUCATIONAL POLICY – Provider of continuing teacher training
  197. 2nd Second Chance School of Larissa – School
  198. New Marmara High School – School Cluster
  199. REPC of Epiro
  200. Kleitoria Primary School – School
  201. Primary School of Filota – School
  202. 4th High School of Kalamata – School
  203. 27th High School of Athens – School
  204. 2nd Municipal School of Melissia – School
  205. 4th Kindergarten of Salamina – School
  206. 1st Vocational School of ALEXANDROPOLIS – School
  207. 11th Katerini Kindergarten – School
  208. 1st Primary School of Corinth – School
  209. 54th Primary school Piraeus – School
  210. REPC Peloponnese – Provider of continuing teacher training
  211. 13th Kindergarten of Rethymnon –  School
  212. Primary School for the Deaf – School
  213. Buga Schools – Schools
  214. High School of Viannou – School
  215. 4th REPC of Macedonia – Policy maker
  216. 3rd REPC of Macedonia – Policy maker
  217. 1st Professional High School of Sparti – School
  218. Vocational Lyceum of Astros – School
  219. 3rd PRINCIPAL SCHOOL OF OVRYAS PATRONS – School
  220. 10th High School of Patras – School
  221. 4th Kindergarten Edessa – School
  222. 3rd Kindergarten Marble – School
  223. 6th High School of Zografou – School
  224. 21st High School of Patras – School
  225. 3rd Primary School of Igoumenitsa – School
  226. PRIMARY SCHOOL OF DROSSIA – School
  227. 4th High School of Petroupolis – School
  228. 1st High School of Pyrgos – School
  229. Daily High School of Thermos Aitoloakarnania – School
  230. 3rd Gymnasium of Rethymnon – School
  231. 6th Primary School of Orestiada – School
  232. 4th Lyceum of Drama – School
  233. 7th MUNICIPAL SCHOOL OF NEAS IONIA – School
  234. 1st Kindergarten of Skydra – School
  235. 1st Vocational High School of Aghia Paraskevi
  236. 1st Primary School of Zevgolati – School
  237. 7th PRIMARY SCHOOL OF SAINT DIMITRIOS ATTIKIOS – School
  238. Special Primary School of Molaoi – School
  239. 8th High School of Glyfada – School
  240. General High School of Chiliomodi – School
  241. Junior Moudros High School “Argyrios Moschidis – School
  242. 1st Kindergarten Gargaliana – School
  243. 1st Public School of Ptolemaida – School
  244. 1st Primary School of Agria – School
  245. 56th High School of Athens – School
  246. 8th Primary School of Ilion – School
  247. 5th Primary School of Petroupolis – School
  248. Esperino Geniko Likio Spartis – School
  249. 1st Laboratory Centre of Heraklion – School
  250. 5th Standard Secondary School of Chalkida – School
  251. 13th PRINCIPAL SCHOOL OF PYRGOS – School
  252. 7 primary school of Agia Paraskevi – School
  253. 4th Primary School of Alexandroupolis – School
  254. High School of Nea Peramos – School
  255. Primary School of Ag. Vasileiou – School
  256. Standard Secondary School of Zosimaia School of Ioannina –  School
  257. 1st GRADE SCHOOL OF PURGOS HELLAS – School
  258. 5th Kindergarten of Volos – School
  259. 6th HIGH SCHOOL OF HERACLEIO ATTICA – School
  260. Special Vocational High School of Loutraki – School
  261. Single Special Vocational High School of Pesisteri – School
  262. 3rd HIGH SCHOOL OF IERAPETRA – School
  263. 1st Primary School of Drosia, Attica –  School
  264. Music School of Therissos (Chania) – School
  265. 6 Primary School of Vrilissia – School
  266. HIGH SCHOOL OF KRANIDI – School
  267. 1st Vocational High School of Ierapetra – School
  268. 1st Primary School of Kyparissia – School
  269. 1st Primary School of Drosia- School
  270. 8° ELEMENTARY SCHOOL OF NEA FILADELFIA
  271. 101st PUBLIC SCHOOL OF THESSALONIKI – School
  272. VET of RETHYMNOS – School
  273. 3rd High School of Larissa – School
  274. 2nd primary school of Kalamaria – School
  275. 1st High School of Palaeochora – School
  276. PRIMARY SCHOOL OF MYTILHNIOI – School
  277. 8th High School L.T. of Halandri – School
  278. Kalamata Experimental High School – School
  279. HIGH SCHOOL OF AFANTOU – School
  280. 1st Primary School of Palaea Focaea – School
  281. 1st Vocational Lyceum of Didymoteichou – School
  282. Vocational Lyceum of Rodopolis Serres – School
  283. 3rd Secondary School of Nikaea – School
  284. ELEMENTARY SCHOOL OF XYLOKERIZA – School
  285. 8th Elementary School of Nea Philadelphia – School
  286. High School of Fyli – School
  287. 3rd NIKAIA GYMNASIUM – School
  288. 2nd Primary School of Kalamaria Thessaloniki  – School
  289. Standard Gymnasium of Patras – School
  290. 11th Kindergarten Argyroupolis – School
  291. VISION NETWORK ATHENS – Provider of continuing teacher training
  292. GENERAL LYKEIO THERMOS – School
  293. REGIONAL CENTRE FOR EDUCATIONAL PLANNING OF THE PELOPONNESE – Provider of continuing teacher training
  294. High School of Lehaina – School
  295. 2nd REGIONAL CENTER FOR EDUCATIONAL PLANNING OF THE AEGEAN – Provider of continuing teacher training
  296. A Primary School of Lixouri – School
  297. 1st Primary School of Anavyssos – School
  298. Minority Secondary School Komotini – School
  299. ELAFONISOSU HIGH SCHOOL WITH PR. A LYCSE STUDY – School
  300. 1st Elementary School of Amarousio – School
  301. Iraklia’s Junior High School – School
  302. 8th Kindergarten Gerakas, Ministry of Education and Religious Affairs – School
  303. 4th ASPROPYRGROUP SCHOOL – School
  304. 12th kindergarten of Halandri – School
  305. 1st Gymnasium of Amaliada – School
  306. Regional Centre for Educational Planning of West Greece – Policy maker
  307. 1st primary school of Agria – School
  308. 2nd Lyceum of Piraeus – School
  309. 5th ESPERINO EPAL ATHENS – School
  310. High School of Peristeri – School
  311. 3rd Regional Educational Planning Centres of CENTRAL MACEDONIA – Provider of continuous teacher training
  312. 8th Primary School of Ilion – School
  313. 8th GENERAL LYKEIO OF PATROS – School
  314. 2nd ARGUS HIGH SCHOOL – School
  315. PUBLIC SCHOOL OF CHALKOUTSIUM – School
  316. 1st Experimental Primary School of Ioannina – School
  317. 1st Vocational High School of KiATO – School complex
  318. 1 MUNICIPAL SCHOOL OF ALEXANDRIA – School
  319. Euclid Laboratory Center – School
  320. 3rd primary school Karlas Kanalion Rigas Ferreos – School
  321. 1st Kindergarten Asprovalta – School
  322. Single Special Vocational Gymnasium-Lykeio Rhodes – School
  323. 18th NURSERY OF IOANNION – School
  324. REGIONAL EDUCATION DIRECTORATE OF SOUTHERN AEGEAN – Continuous teacher training provider
  325. 8th GLYFADA GRADUATE SCHOOL – School
  326. 6th KALLITHESEAS GYMNASIUM – School
  327. 12th MUNICIPAL SCHOOL OF HERAKLEIO – School
  328. Primary School of Nea Anatoli – School
  329. 1st Secondary School Panorama Thessaloniki – School
  330. Primary school Nea Haravgi – School
  331. DEPARTMENT OF EDUCATIONAL ISSUES – DEPARTMENT OF PRIMARY EDUCATION OF KAVALAS – Initial teacher training provider
  332. 17th MUNICIPAL SCHOOL OF KOZANIS – School
  333. 1st primary school of Loutraki – School
  334. 5th primary school of Veroia – School
  335. 8th Kindergarten Gerakas Athens (preschool education) – School
  336. 4th Kindergarten of Edessa – School
  337. 2nd MUNICIPAL SCHOOL OF MOURESIOY-AGIUS DIMITRIU-ANHILIOU-KISSOS – School
  338. Experimental High School of the University of Patras – School
  339. Executive Structure, Ministry of Education & Religious Affairs – Policy Maker
  340. High school technology teacher and graphic designer – School
  341. 10th Experimental Primary School of Kastoria – School
  342. 4th Kindergarten Edessa – School
  343. SPECIAL PUBLIC SCHOOL – School
  344. General Lyceum HILIOMODIOU KORINTHIA – School
  345. 27th LYKEIO ATHENS – School

  346. High School of Heraklia Serres – School 

  347. REGIONAL DEPARTMENT OF EDUCATION OF CENTRAL MACEDONIA – Policy maker

  348. 59 ATHENS High School – School

  349. Vivlos Naxos Primary School – School

  350. 1st High School of Peristeri – School

  351. 3rd Alimos School – School

  352. 51st ATHENS HIGH SCHOOL – School

  353. 1st MUNICIPAL SCHOOL OF KORINTHOS – School

  354. 2nd MUNICIPAL SCHOOL OF LUTRAKIOU – School

  355. WORKSHOP OF SPECIAL VOCATIONAL EDUCATION OF KORINTHOS -School

ČLANOVI MREŽE U ŠPANJOLSKOJ

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Programa de Millora I Innovació en la Formació de Mestres (MIF) – Training Center for teachers
  2. Escola l’Estel – School

ČLANOVI MREŽE U HRVATSKOJ

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Gimnazija Frane Petrića – High school
  2. Srednja škola Dalj – High school
  3. OŠ oca Petra Perice Makarska – School
  4. OŠ “Petar Zoranić” Nin – School
  5. Primary school Slakovci – School

ČLANOVI MREŽE U BOSNI I HERCEGOVINI

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. International Primary School, Mostar – Primary school

  2. Druga gimnazija Sarajevo – School

ČLANOVI MREŽE U RUMUNJSKOJ

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Gheorghe Asachi Technical University of Iaşi

ČLANOVI MREŽE U ITALIJI

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Istituto Comprensivo Statale “Nicola Ronchi” – Cellamare (BA) – School0
  2. Istituto Tecnico e Professionale A. De Pace – School
  3. I.I.S.S. “Mons. Antonio Bello” – School
  4. Liceo Scientifico Statale “G. Banzi Bazoli – School
  5. Istituto Tecnico Tecnologico e Liceo Scientifico “Guglielmo Marconi – Margherita Hack”- School
  6. Piccola Casa della Divina Provvidenza, Scuole Cottolengo – School
  7. IISS “T.Fiore”-Modugno(BA) – School
  8. ISTITUTO ISTRUZIONE SECONDARIA SUPERIORE ”GIULIO CESARE” – School
  9. Istituto di Istruzione Secondaria Superiore “Ferraris” Molfetta – School
  10. Istituto Comprensorio Statale V.F.Cassano – A. de Renzio – School
  11. ITIS “Sen. O. Jannuzzi” – School

ČLANOVI MREŽE U NJEMAČKA

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Greek Grammar School and Lyceum Dortmund – School

ČLANOVI MREŽE U ITALIJI

ČLANOVI MREŽE U TURSKA

POGLEDAJTE ČLANOVE MREŽE
  1. Private Zapyon Greek Primary School – School

Projekt LOOP – Osnaživanje osobnog, profesionalnog i društvenog kontinuiranog razvoja učitelja kroz inovativne programe uvođenja kolega u učiteljsku profesiju

(626148-EPP-1- 2020-2- PT-EPPKA3-PI-POLICY)

Ovaj projekt je sufinanciran od strane Europske unije. Ova stranica izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se na njoj nalaze.

Pravila privatnosti

Shvaćajući da korištenje Vaših podataka zahtijeva Vaše povjerenje, slijedimo aktualne propise i odgovarajuće postupke u obradi i zaštiti podataka. Više potražite ovdje.